Paritem Ürünleri

Paritem Metatrader5, Anadolu Yatırım’ın müşterilerine sunduğu, internet erişimiyle hafta içi 5 gün 24 saat uluslararası döviz piyasalarında pariteler üzerinde gerçek zamanlı pozisyon alabilme, emir bırakabilme, alım-satım yapabilme imkânı sağlayan hizmettir.
Paritem’de işlem yapmaya başlamak için (daha önce deneme hesabında 6 iş günü, 50 işlem limitini sağlamak koşuluyla) herhangi bir Anadolubank şubesinde vadesiz döviz hesabı açtırmanız ve bu hesaba minimum 50.000 TL muadili USD yatırarak, Paritem Sözleşmesini imzalamanız yeterlidir. Hesabınıza yatırılan bu tutar, Anadolu Yatırım nezdindeki hesabınıza aktarılacak ve Takasbank A.Ş. nezdinde adınıza açılmış olan teminat hesabınıza transfer edilecektir. Daha sonra, size SMS/e-mail ile gönderilecek olan kullanıcı adı ve parola bilgileri ile masaüstü,web ve mobil Metatrader5 platformları üzerinden kolayca sisteme giriş yapabilirsiniz.

1 - Hemen Paritem hesabınızı açın ve anında işlem yapmaya başlayın!   

2 - Ücretsiz Deneme Hesabı‘nızı hemen açın, gerçek piyasa koşullarında gerçek işlemler yaparak deneyim kazanın.   

3 - İster video anlatımdan isterseniz yazılı açıklamalardan faydalanarak Paritem’de nasıl işlem yapacağınızı kolayca öğrenin!